Hotel Praha 6-Břevnov   Wilhelm

Hotel Wilhelm je tříhvězdičkový hotel, který najdete v klidném prostředí v Praze 6 Břevnov.

Výhodná poloha hotelu jen 15 min chůze od Pražského hradu a na přímém spojení do centra Prahy pouhých 20 min tramvají je ideální pro turisty.

Praha Hotel Wilhelm ubytování
Hotel poskytuje svým hostům ubytování ve 20 dvojlůžkových a 6 trojlůžkových pokojích.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC, telefonem a TV-satelitem. Možnost ubytování jen jedné osoby ve dvoulůžkovém pokoji.

Hotel Wilhelm ubytování v Praze Restaurace
Součástí hotelu je restaurace, která zajišťuje stravování hostů. V ceně ubytování jsou snídaně podávané formou švédských stolů, objednat si můžete také obědy a večeře.

Praha Břevnov památky
Kromě Břevnovského kláštera nalezneme na území Břevnova budovy bývalých hospodářských usedlostí, z nichž nejznámější je Ladronka. Územím Břevnova prochází směrem od východu na západ poutní cesta z pražské Lorety do kláštera v Hájku. Cesta byla lemována jednadvaceti kapličkami z let 1720-1726. Dodnes se dochovalo dvanáct z těchto kaplí, pět z nich stojí na území Břevnova.

Hotel Praha 6-Břevnov   Wilhelm - disponuje restauracíHotel Praha 6-Břevnov   Wilhelm - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 6-Břevnov   Wilhelm - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 6-Břevnov   Wilhelm - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 6-Břevnov   Wilhelm - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 6-Břevnov   Wilhelm - na pokojích je telefonADRESA
Hotel Wilhelm, Hošťalkova 4
Praha 6-Břevnov 16900 Česká Republika
Hotel-Praha-6-Wilhelm@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Wilhelm ubytování Praha 6-Břevnov   Aktuální počasí jasno

Doporučte tyto stránky: